Kaya Sanat Blog

Müzik Kursunuza İster Online İster Yüz Yüze Katılabilir Miyiz?

Kaya Sanat Akademi’de müzik kurslarımız yüz yüze eğitimler devam ederken online müzik kursları da aktif olarak devam etmektedir. Online müzik eğitimlerimiz için öncelikle tüm  dersliklerimize kamera ve bilgisayarlar koyarak teknik aşamada kendimizi tamamladık. Bunun yanında eğitmenlerimize online müzik kursları ile alakalı seminer ve eğitimler vererek bu konuda tecrübe sahibi olmalarını sağladık.

Online müzik kurslarında amacımız online müzik kursu alan öğrencimizin yüz yüze eğitim kalitesini yakalamasını sağlamaktır. Bu konuda bizler iddialıyız. Amacımız ve çalışmalarımız sizlere yüz yüze birebir müzik eğitimi kalitesini online müzik kurslarınız da da yaşatmaktır. Bizler bilgi birikim ve deneyimlerimiz ile bunu başarıyoruz.

Yüz Yüze Başlayıp Online Derse Geçme İmkanı!

Öğrencilerimiz İzmir de ki müzik kursumuzu merak edip görmek istiyorlar. Kurumumuz da derslere başlayıp belirli haftalar da derslerini online yapma imkanı sunuyoruz.  Tam tersi de olabiliyor. Online müzik kursunda ki eğitimlerine devam ederken o hafta kurumumuza gelip ders alabilir veya stüdyomuz da kayıt imkanından yararlanabilirler.

Bu şekilde İzmir de hem online kurs hem de yüz yüze eğitim alma şansını yakalayabilirsiniz.

Örneğin öğrencimiz teorik eğitimi online olarak alıp uygulamalı eğitimi aşamasında yüz yüze eğitim alabilir.

Kurumumuz İzmir de olduğu için aktif olarak devam ettirdiğimiz online eğitimlerinize şehir dışında iseniz online olarak da devam edebilirsiniz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir