KurslarMüzik Kursları

🎸 Menemen Gitar Kursu

🎸 Menemen gitar kursu

Menemen gitar kursu araştırırken dikkat etmeniz gereken hobi olarak gitar çalmayı düşünseniz de doğru eğitim ve doğru teknik ile eğitim almanızdır. Bu konuda bizler Kaya Sanat Akademi olarak gitar dersleri konusunda sizleri kısa sürede geliştirecek ve sıkmayacak eğitmenler ile birlikteyiz.

İzmir’de çok fazla sayıda gitar kursu olmasına rağmen, öğrencileri ile iyi ilişkiler kuran, onları gerçekten dinleyen, sorunlarını çözen, yeni gitar alırken bile yardımcı olan kursları aramaktadırlar. Menemen ilçesi İzban(tren) ile 30 dakika uzaklıktadır. Gitar çalarken hoşta vakit geçireceğiniz, güzel dostluklar ve arkadaşlıklar kurabileceğiniz özel gitar kursu arayanlar için izmir gitar kursu hizmetinizde 🙂

📌 Menemen Kaya Sanat Yol Tarifi

İzban:Menemenden Kaya Sanat Akademi’sine en yakın olarak İzban ile gelebilirsiniz.26 dakikalık bir yolculuk ile İzban Karşıyaka tren istasyonunda inebilirsiniz.İndikten sonra sizlere atacağımız konum üzerinden yaklaşık 7 dk yürüme mesafesinde olan kursumuza ulaşabilirsiniz.
Özel Araç: Kendi aracınız ile geleceğiniz zaman menemenden otobana çıkıp İzmir’e doğru devam ediyoruz.Sonrasında Karşıyaka ayrımından giriyoruz.Hiç sapmadan Girne caddesi üzerinden devam ederek Karşıyaka Sahile çıkmadan Aksoy tabelasını görüp içeri giriyoruz.Kaya Sanat Akademi sol tarafınız da hoşgeldiniz.

Kimse kasıldığı ve kendini rahat hissetmediği yerde durmak istemez. Bizler menemen gitar kursu olarak tamamen rahat sınıflar rahat ve samimi eğitmenler ile hızlı bir şekilde ilerlemenizi sağlamaya çalışıyoruz.

Sınıflarda bulunan ekipmanlar ile kendinizi dersin daha ilk dakikalarında konser sahnesinde hissedeceksiniz.

Önceki yıllarda enstrüman eğitimlerin de gerek eğitmen bilgi eksikliği gerekse metot eksikliğinden dolayı iki -üç yıl eğitimler devam ediyordu. Fakat teknoloji ile beraber yeni öğretim metotları ile gitar çalma süresini ortalama iki üç aya kadar indirebildik.

❓Sık sorulan sorular

❔ Gitar kursu ne kadar sürüyor?

Ders içeriği 50 dakika olup kurs müfredat süresi sizler kendinizi geliştirene kadar devam etmektedir.

❔ Nota öğrenecek miyim?

Gitar not, tab ve akorlar ile çalınabilen bir enstrümandır.Bu süreçte hobi olarak gitar çalmak şarkı söylemek istiyorsanız akor ve tab sistemi ile kısa sürede öğrenebilirsiniz.

❔ Hemen gitar almam gerekiyor mu?

Kursa başlarken kendi gitarınızın olması ilerleyişinizi olumlu şekilde etkileyecektir.Kurumumuzda olan gitarları da kullanabilirsiniz.

❔ Almam gereken gitar pahalı mı?

Gitar kursuna başlarken alacağınız gitar fiyatını sizler belirliyorsunuz. Bizim şu marka modeli alıp onunla başlaman gerek gibi bir söylemimiz olmayacaktır. Sizlerin belirlediği ücret ne ise bu bütçe içerisinde en iyi en verimli hangi gitar ise onu beraber alabiliriz.

❔ Ne zaman şarkı çalabilirim?

Kursa başladıktan sonra hemen duruş oturuş ve tel isimleri ile başlıyoruz. Öğrencilerimiz ortalama iki ay içerisinde şarkı çalmaya başlıyorlar .Bu sizin isteğiniz ve çalışma için ayırdığınız vakit ile doğru orantılıdır.

❔ Gitar çaldıktan sonra başka enstrüman geçiş yapabilir miyim?

Gitar kursu aldıktan sonra dilerseniz başka enstrüman çalmanıza temel oluşturacaktır. Temel müzik bilgisi aldığınız için çaldığınız her enstrüman için faydasını göreceksiniz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir
Kapalı