Duyurular

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kaya Sanat Akademi Orkestra Çekimleri

“Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk, onu devam ettirecek olan sizlersiniz.” – Mustafa Kemal ATATÜRK

Her gelecek kuşak bilmelidir ki Cumhuriyet, Atatürk önderliğinde Türk milletinin çok büyük fedakarlıklarıyla ilan edilmiştir. Değerlerimizi, fedakarlıkları, Cumhuriyeti nasıl kazandığımızı hiçbir zaman unutmamalı, unutturmamalıyız.

Bizler her öğrencinin hem kendini geliştirmesine hem de bu değerleri öğrenmesine ve benimsemesine büyük küçük demeden yardımcı olup bu süreçte öğrencilerimizin keyif alarak öğrenmesi için etkinlikler düzenliyoruz.

Öğrencilerimiz bu yıl 29 Ekim’de Cumhuriyetimizin ilanını çok başarılı bir şekilde kutladılar. Her öğrencimize başarılarından dolayı yürekten teşekkür ediyoruz. Yeni projelerde görüşmek üzere!

 

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir