Kaya Sanat Blog

Kimler Keman Çalabilir?

Müzik kursu için arayan günde 35 kişiden yaklaşık 15’i keman çalmak için bizlerle iletişime geçmektedir. Bizlerle iletişime geçtikten sonra randevu verdiğimiz keman kursuna başlayacak öğrencimiz ile 20 dakikalık bir sohbet ederiz.

Bu keman deneme dersi olarak adlandırdığımız sohbet ile bizlerle tanışmanızı sağlamak veya sizlere kimleri ders vereceğini öğrenmenizi isteriz.

Keman kursunda ücretsiz deneme dersi almalısınız

Keman çalmak için deneme dersinde sizlere ritm kulağı soruları dediğimiz küçük sorular sorarız ki keman ile mutlu olup olmayacağınızı anlamamız gerekiyor. Bundan dolayı keman çalmak için heves değil hedef olmasını isteriz.

Çünkü İzmir’de keman kursu veya online keman kursuna başlayacağınız zaman sizlerle ilk derslerde kemana alışma süreci yaşayacağımızdan heves olarak değil hedef olarak belirleyip ilk haftalarda kemana alışma sürecini hızla geçmelisiniz.

4 yaş üzeri keman çalmak isteyen herkes keman kursuna gidebilir. Keman kursuna başlamadan yukarıda da yazdığımız gibi muhakkak ücretsiz keman deneme dersi almak için başvuru yapmalısınız.

Günde 30 dakika sıkılmadan keman ile ilgilenen herkes keman çalabilir

Kimler Keman Çalabilir?

Keman çalmak için zaman ve emek harcamak gerekir. Özellikle keman çalmak için kemana ilgi göstermek sıkılmadan sabrederek düzenli egzersizler yaparak herkes gibi sizlerde keman çalabilirsiniz. Keman kursuna başlayan öğrencilerimiz ile yaptığımız ortalama 10 kişiden 7’si keman çalarak hayatına devam etmektedir.

Keman kursuna başlamak için özel bir yeteneğe ihtiyacımız yoktur

Keman çalabilmek için sizlerden müthiş bir yetenek istemiyoruz. Veya çocukken başlamanız başlamadıysanız bundan sonra keman çalamazsınız gibi bir şey kesinlikle olmamalıdır ve yoktur. Sizler sadece istemeniz ve istedikten sonra azim ederek çalışmanız gerekecektir.

Keman derslerimiz birebir olarak yapıldığı için sizlere en kısa sürede ve en pratik eğitim verilerek hızlıca keyif alacak bir noktaya getirmek isteriz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir