Duyurular

Kaya Sanat Orkestrası 2020-2021 Çalışmalarına Başlıyor

Duyurular bölümünde yer verdiğimiz Kaya Sanat Akademi Rock Konseri yaklaşık 50 kişilik bir orkestra ile sahnede yer almıştık. Pandemi dolayısı ile yeni bir oluşuma gitmeye karar verdik. Sosyal mesafeye dikkat ederek 5 ile 7 kişilik orkestralar kurarak her tarzdan şarkılara yer vererek stüdyo kalitesinde ses kaydı ve profesyonel çekim yaparak gerek YouTube kanalında gerekse de canlı yayınlar ile beraber sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz.

Milli Eğitim ve Sağlık Bakanlığımızın konser verebilirsiniz izni geldiği zaman hali hazırda çalışmış olduğumuz orkestramız ile beraber profesyonel ses sistemi ve ışık gösterisi ile konser vermeyi amaçlıyoruz.

Neden Orkestra?

Kaya Sanat Akademi, Eren Kaya tarafından kurulurken amaçladığımız sadece öğrencilerin ders alıp gitmelerini engellemek ayrıca öğrendiklerini sergileyecekleri bir platform oluşturmaktı. Bunu Mart ayında verdiğimiz 50 kişilik senfonik orkestra konseri ile başardık.

Bizler kursumuzun misyonu olarak enstrüman ders etkinlik alkış ve motivasyon sıralaması ile müzik kurslarını daha kaliteli hale getirmeyi hedefliyoruz.

Orkestraya girmek için iyi çalmak mı gerekir?

Orkestrada yer almak için çok iyi çalmaktan ziyade disiplinli bir şekilde çalışmanız bizler için daha önemlidir. Orkestralarımız profesyonelden kategorilere ayrılmaktadır. Sizlere uygun mutlaka bir orkestramız olacaktır. Sizler yeter ki severek enstrüman çalışın ve derslerde ki verimi maksimuma yükseltin gerisini bizler hallediyoruz.

Kaya Sanat Akademi olarak öğrencilerimizin enstrüman öğrenmelerinin yanı sıra kurumumuzda ücretsiz olarak bir çok etkinliğe katılmalarına olanak sağlıyoruz. Yeni etkinliklerimizi Duyurular sayfamızdan takip ederek sizlerde ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir
Kapalı