Nasıl Çalınır?

Acem Kızı Keman İle Nasıl Çalınır?

Herkese merhabalar Keman eğitim videolarımız devam ediyor. Bugün sizlerle beraber Acem Kızı Türküsü Keman İle Nasıl Çalınır bunu öğreneceğiz.

Birlikte öğreneceğiz. Keman eğitim videoları sayfamızı ziyaret ederek keman dersleri ve kemanla nasıl çalınır videolarını izleyebilirsiniz.

Sizde youtube kanalımızı takip ederek yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Acem kızı keman notaları pdf notaları için tıklayınız.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

2 Yorumlar

  1. Kemana başladığımdan beri YouTube da videolarınızı izliyorum. Çok çok faydalı bilgiler veriyorsunuz. En güzeli de tekrar tekrar izleme şansımız var. Bilgi çok kıymetli tam faydalanmak gerekir. Bana çok katkınız oldu. Bunun için ayrıca çok teşekkür ederim. Yüreği güzel insanlara rastlamak çok değerli. Bu son kararınız beni çok mutlu etti. Nota bulmak hele de keman için yazılmış bizden parçaların notalarını bulmak çok zor. Hatta yok. ☺️ Bu parçalar beni bişeyler yapabiliyorum düşüncesine getiriyor. Ve çalışma isteğim artıyor. Minnettarım çektiğiniz her videoya harcadığınız emeğe , bilginizi bu kadar anlaşılır aktarmanıza, bu kadar paylaşımcı olmanıza. Sevgi ve saygılarımla. Hayat hep yüreği güzel insanlar çıkartsın karşınıza

    1. Bu güzel yoruma ne denir bilemedik çok çok teşekkür ederiz. Siz yeterki kendiniz için bir şeyler yapın bizler desteğe hazırız. ☺️☺️😍

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir