Kaya Sanat Blog

Müzik Kursu İzmir

Bu içerikte sizlere müzik kursu İzmir aramalarınız da en doğru kurs bulmanız için yardımcı olacağız. Kaya Sanat Akademi İzmir müzik kursunda neler yapılıyor, öğrencilerimiz nasıl bir eğitim alıyorlar gibi kurs içeriğimizi sizlere anlatmak ve bizleri tanımanızı sağlamak istiyoruz.

Önceliğimiz Keyif Almanızı Sağlayan Müzik Kursu Olmak

Müzik Kursu İzmir

Bizler İzmir de müzik kursu açacağımız zaman şuna çok dikkat ettik. Öğrenciler kursa 5 dakika kala geliyor. Dersine giriyor ve ders bittikten sonra hemen gidiyor. Bizler bunu istemiyoruz.

Amacımız örneğin keman kursu öğrencimiz 1 saat kala gelsin muhabbetimizi edelim bunun yanında çayımızı kahvemizi içelim sonra dersimizi yapalım ve en sonun da eve gitmeden boş dersliğimiz de biraz da kendi kendine pratik yapsın ve ondan sonra kurumdan ayrılsın.

İş veya Okul Stresinizi Atacak Bir Müzik Kursu

İzmir Müzik Kursu

 

Yaklaşık 2 yıldır pandemi ile uğraşıyoruz. Biz yetişkinlerden çok çocuklarımızın online derslerden çok bunaldığını bazı çocuklarımızın ciddi bir şekilde psikolojilerinin bozulduğunu gözlemleyebiliyoruz. Burada biz müzik kurslarına çok iş düşüyor. Bunu göz ardı edemeyiz.

Sürekli online eğitim sürekli ödev ve sürekli açığı kapatma çabaları öğrencilerde kaygı bozukluğuna yol açmıştır. Burada bizler öncelikle sadece müzik öğretmek değil terapi gibi bu süreci beraber atlatacağımızı sürekli betimliyoruz.

Örneğin piyano kursu alan öğrencimize keman ile basit bir ezgide olsa eşlik ediyoruz. Güzel çekimler yapıp heyecanını tazelemek için elimizden ene gelirse yapmak istiyoruz ve yapıyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Müzik Kursu

Müzik Kursu

Kaya Sanat Akademi de görev yapan eğitmenlerimiz. Öncelikle formasyon eğitimini almış konservatuvar eğitimi almış olmaları bizler için çok önemli. Özellikle tecrübeli kriz yönetiminde etkili çocuklarımızın tüm duygu durumu değişikliklerini gözlemleyebilen ve bu durumda etkili motivasyon konuşmaları yapabilen bir ekip ile çalışıyoruz.

Bazen çocuklarımız her şeyi anne babaya anlatmayabilirler. Bu arada bizler devreye girip sizlerle bir köprü oluyoruz. Sizler de müzik kursu programımıza katılabilir Milli Eğitim Seviye Sınavlarına katılabilirsiniz.

Konser Ve Etkinlikle Vazgeçilmezimizdir :)

İzmir de müzik kursuna başlayan tüm öğrencilerimiz ile belli seviyeye geldiğin de öncelikle dersler de tek çaldığını izni olduktan kendi sonra telefonunuz ile çekiyoruz. Ve sizlere 1 ay sonra bir video daha çekip gelişimine gözlemek adına bir video daha çekiyoruz. Sonrasında ki süreçte ise eğitmenimiz sizlere eşlik edip çekimler yapıyoruz. Bu olay sizlere kendinizi iyi hissettirecektir. Bizlere ve tecrübelerimize güvenmenizi isteriz.

Ve devamın da ise bir çello bir piyano bir keman öğrencimizi örnek olarak yan yana getirip küçük bir orkestra kuruyoruz. Bu orkestra ile mutlaka güzel bir çekim veya güzel bir dinleti yapıyoruz.

Kursumuz da tüm enstrüman kursları verilmektedir.

Diğer tüm müzik kurslarımıza bakmak isterseniz linke tıklayabilirsiniz. Ayrıca online müzik kursuların da da tüm enstrümanlarda derslerimiz devam ediyor.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek Hattı
Gönder