KurslarSanat Kursları

İzmir Fotoğraf Kursu

İzmir Fotoğraf Kursu

İzmir fotoğraf kursu eğitimlerimize kayıt olmak için herhangi bir yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Kursa kayıt olduğunuz anda hemen fotoğraf makinesine sahip olma zorunluluğunuzda bulunmamakta. 

İzmir fotoğraf kursu eğitimi aldığınız süre boyunca sanat merkezimizde bulunan her türlü ekipmandan faydalanma hakkınız vardır. Kursun ilerleyen günlerinde fotoğraf makinesi almak istediğiniz zaman, uzman eğitmenlerimiz size ihtiyacınız olan fotoğraf makinesine ulaşmanız için ücretsiz rehberlik yapacaktır.

İzmir Fotoğraf Eğitimi

İzmir fotoğraf kursu ile alakalı her türlü sorularınızı cevaplayabilmek ve sizlerle tanışmak için sizleri ücretsiz deneme dersimize davet ediyoruz. İletişim numaramızdan ücretsiz deneme dersi için randevu alabilirsiniz.

Artık sosyal medya ve akıllı telefonlar hayatımızın her alanına girdi. Günümüzün çoğu zamanını sosyal medyada geçiriyor ya da sevdiklerimizin paylaşımlarına bakıyoruz.

  • Çok beğeni alan fotoğrafların diğer fotoğraflardan farkının ne olduğunu merak ediyor musunuz?
  • Çektiğiniz fotoğrafların başkalarının çektiği fotoğraflardan daha dikkat çekici olmasını istiyor musunuz?
  • Fotoğrafçılığı hobilerinizin arasına katmak gibi bir düşünceniz var mı?

Eğer bu sorularımıza cevabınız evet ise sizleri fotoğrafçılık kursumuza davet ediyoruz.

Güzel fotoğraf çekmek için doğru anı yakalamak veya doğru açıyı yakalamak yeterli değildir. Alanında uzman eğitmenlerimiz sayesinde fotoğraf hakkında öğrenmeniz gereken tüm inceliklere kolaylıkla ulaşacaksınız.

Bir fotoğrafı çekerken neler hissettiğinizi, vermek istediğiniz mesajı ya da size hangi duyguyu anımsattığını en iyi siz bilebilirsiniz. Eğitmenlerimiz sizin neler istediğinizi, gerçekleştirmek istediğiniz hedefinizin ne olduğunu en doğru şekilde analiz edecek ve sizlere hedefinize ulaşmanız için en yararlı yöntemi belirleyecektir.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

İlginizi Çekebilir
Kapalı
WhatsApp Destek Hattı
Gönder